Yukarı

GÜNÜBİRLİK KIRKLARELİ ve İĞNEADA TURLARI 19 MAYIS 2020

19 MAYIS
100TL 'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
  • TUR DETAYLARI
  • FOTOĞRAFLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ

GÜNÜBİRLİK KIRKLARELİ ve İĞNEADA TURU

19 MAYIS 2020 
100 TL

TUR HAREKET SAATİ
06:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü
07:30 Çorlu eski kız meslek lisesinin arkasından 
NOT:Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

ATATÜRK EVİ-ALİ RIZA EFENDİ KÜLTÜR EVİ-KIRKLARELİ MÜZESİ-DUPNİSA MAĞARASI-LONGOZ ORMANLARI MİLLİ PARKI-İĞNEADA-DEMİRKÖY

 Gezimiz sabah 07:30'da Çorlu' dan eski kız meslek lisesi arkasından hareketle başlar. İlk olarak Kırklareli'de belediye tarafından yaptırılan, Selanik'te doğduğu evin benzeri olan Atatürk'ün evini ziyaret ediyoruz. Atatürk Evi ziyaretinden sonra, Ali Rıza Efendi Kültür Evini ve Kırklareli Müzesini ziyaret ediyoruz. Serbest zamanda fotoğraflarımızı çektikten sonra doğa ile iç içe mükemmel bir yolculuğa başlıyoruz. Ormancılık ve hayvancılıkla yaşamını sürdüren, Istıranca Dağları'nın derin vadilerle yarıldığı Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere Köyü yakınlarında bulununan Dupnisa Mağarasına ulaşıyoruz. Sarpdere köyü sınırları içinde köyün 5-6 km güneybatısında yer alan mağara, üç girişe sahip ve toplam uzunluğu 3200 m'dir. Mağaradan çıkan kaynak Türk-Bulgar sınırı olan Rezve Deresini oluşturmaktadır. El değmemiş sarkık ve dikikleriyle her bölgeden gezginlere, kampçılara ve turizme hizmet veriyor. Çevresinde eşsiz doğal güzelliğe sahip olan mağramızı gördükten sonra, serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Longoz Ormanları Milli Parkının içerisinden panoramik olarak geçiyoruz. İğneada merkeze gidiyoruz.  İğneada, alüvyal Longoz ormanları başlıbaşına bir doğal zenginlik olan Istıranca nemli ormanlarının bir parçası ve birkaç farklı ekosistemin binlerce yıl içerisinde oluşturduğu, eşi benzeri olmayan bir doğa hazinesidir. Trakya'nın Karadeniz sahili ile iç içe olan bir sahil kasabası 22 km'lik sahiliyle, kumuyla, ormanıyla, temiz havasıyla gölüyle ve deresiyle nadir doğa güzelliğine sahip bir belde. İğneada merkezde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İğneada'daki zamanımız dolduktan sonra, Demirköy'e hareket ediyoruz. Demirköy'de serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Çorlu'ya dönüşe geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Mercedes travego lüks otobüslerle ulaşım 
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Müze ve ören yeri girişleri
*Tüm ekstra harcamalar

FİYATLAR
Nakit: 100 TL
Bonus, Maximum ve World kartlara 2-4 Taksit Arası: 110 TL

Ulaşım Araçları
Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

DİĞER TUR BİLGİLERİ:
*Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
*Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
*İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Rezervasyonda belirtilen ulaşım ve otel bilgileri kategorileri aynı kalmak koşuluyla değişiklik gösterebilir.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
*Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRMESİ RİCADIR.
*Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

Taksit Seçenekleri