Yukarı

ESKİŞEHİR ve BEYPAZARI TURU 21-22 MART 2020

ESKİŞEHİR-BEYPAZARI 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
400TL 'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
  • TUR DETAYLARI
  • FOTOĞRAFLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ

    ESKİŞEHİR ve BEYPAZARI TURU 
 21-22 MART 2020

1 Gece-2 Gün

1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
400 TL

Tur Hareket Noktaları;
00:00 Saray Ziraat Bankası Önü (En az 5 kişilik grup olması durumunda servis sağlanacaktır.)
00:10 Kapaklı Kale Seyahat Önü (En az 5 kişilik grup olması durumunda servis sağlanacaktır.)
00:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü 
00:30 Çerkezköy Eski Otogar Önü 

01:30 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi arkası ve Orion Avm Önü
02:05 Silivri Kipa Karşısı (İstanbul yönü Halk Bankası önü)
02:35 Mahmutbey Gişeleri (İbrahim Tatlıses Köprüsü)
02.50 Kavacık Durağı (Anadolu Yakası) 

NOT:Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

1.GÜN: ÇORLU-KENT PARK-ODUN PAZARI EVLERİ-CAM MÜZESİ-BALMUMU MÜZESİ-ATLI HAN-KURŞUNLU KÜLLİYESİ-PORSUK ÇAYI-DEVRİM ARABASI-GENÇLİK MERKEZİ-SAZOVA PARKI-ESKİŞEHİR

 Saat 02:00'da Çorlu eski kız meslek durağından hareket ediyoruz. İstanbul, Adapazarı, Bozüyük ve Bilecik’i takiben sabah saatlerinde Anadolu’nun son yıllarda Modern Şehircilik ve Kültür ve Festival Kenti kimliği ile içinden nehir geçme özelliği ile yıldızı parlayan ve merak edilen kenti Eskişehir’e varıyoruz. Sabah saatinde Eskişehir’de ki ilk durağımız Kent Park oluyor. Kent Park, Porsuk Çayı boyunca uzanan, yaklaşık 270 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş. 20 bin metrekarelik bir gölet. 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odun pazarı evlerini geziyoruz. Her biri birer tarih olan ve o eski yaşantıyı gözlerinizin önünde canlandıran tarihi konaklar arasında dolaşırken, kendinizi Osmanlı dönemindeymiş gibi hissedeceksiniz. Türkiye’de bilinen ilk Modern Cam Müzesini, birbirinden güzel cam eserleri görüp fotoğrafladıktan sonra Yılmaz Büyükerşen'in yıllar boyunca yaptığı eserlerin sergilendiği Balmumu müzesini ziyaret ediyoruz. Atlı Han (Geleneksel El Sanatları Çarşısı) da Lüle taşı yapım ve satım atölyelerini görüyor ve burada serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Kurşunlu Külliyesi’ni (Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan), 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevi Hanesini ziyaret ediyoruz. Porsuk Çayı kıyısında serbest zaman veriyoruz. Türkiye’mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz. Eski Hal Binasını (Gençlik Merkezi) geziyoruz. Sazova Parkında (Bilim,Sanat ve Kültür Parkı) serbest zaman veriyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği. https://www.merlot.com.tr/

 

2.GÜN: BEYPAZARI-KURŞUNLU ve İNCİRLİ CAMİİ-GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISI-ÇORLU
  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Osmanlının izlerini taşıyan şirin ilçemiz, Beypazarı'na varıyoruz. 3.000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı'nda gezintiye çıkıyoruz. Gezintimizin ardından öğle yemeğine geçiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Taş Mektep restaurantta, yöresel lezzetlerin tadına bakabilirler (EKSTRA). 17. yüzyılda yaptırılan klasik bir Osmanlı mimarisi olan Kurşunlu Camiisini, İncirli Camii gezip, gümüşçüler çarşısında Telkari takılardan, Suluhan'da havuç lokumuna, erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünlerin bulunduğu çarşılarda alışveriş yapabilirsiniz. Beypazarı'ndaki bu güzel gezintimizden sonra Çorlu' ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇORLU TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*46 Kişilik Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 

*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*1 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama (akşam yemeği+sabah kahvaltısı) https://www.merlot.com.tr/
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*Seyahat Sağlık Sigortası (Tur süresini kapsar.)
*Otel Konaklama Vergisi    

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm Öğlen Yemekleri

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*Tüm Özel Harcamalar
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Tekne turu

FİYATLAR:

2 ve 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı: 400 TL   
Tek Kişilik Oda Farkı: +100 TL
İki Yetişkin Yanında 7-12 Yaş Çocuk : 350 TL
İki Yetişkin Yanında 4-6 Yaş Çocuk Koltuk Ücreti: 300 TL
Bonus Maximum World Kartalara 2-6 Taksit: 425 TL

Ulaşım Araçları
  Mercedes Travego:
 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

NOTLAR:
*Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
*Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
*İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
*Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur. 
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
*Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.
*Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
*Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

Taksit Seçenekleri