Yukarı

TAKSİM-BEYOĞLU-İSTİKLAL-GALATA TURU 08 MART 2020

Günübirlik
100TL 'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
 • TUR DETAYLARI
 • FOTOĞRAFLAR
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ

GÜNÜBİRLİK TAKSİM-BEYOĞLU-İSTİKLAL TURU

8 MART 2020 PAZAR

 100 TL

Tur Hareket Noktaları; 
07:00 Çerkezköy Eski Otogar Önü
07:00 Tekirdağ Sahil Truva Önü
08:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi arkası ve Orion Avm Önü
08:30 Silivri E-5 Halk Bankası önü
09:00 Mahmutbey Gişeleri (İbrahim Tatlıses Köprüsü)

NOT:Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

 ÇORLU-TAKSİM-İSTİKLAL-BEYOĞLU-KARAKÖY-GALATA KULESİ-ÇORLU

 Siz değerli misafirlerimizi belirtilen durak noktalarımızdan aldıktan sonra molalarımız ve ikramlarımız eşliğinde İstanbul'a ulaşıyoruz. İlk olarak Osmanlı İmparatorluğunun ilk dönemlerinde Levantenlerin (Venedik,Ceneviz ve Latin) yaşadığı,İmparatorluğun son dönemlerinden 1955'lere kadar yoğun gayrımüslimlerin (Rum,Ermeni,Yahudi) yaşadığı eski ismi Cadde-i Kebir olan İstiklal caddesine gidiyoruz. Sırasıyla Taksim Cumhuriyet Anıtı, Fransa Başkonsolosluğu, Ayia Trias Kilisesi, Taksim Ağa Cami, Jolly Joker, Nevizade, Balık Pazarı, Avrupa Pasajı, Çiçek Pasajı, Galatasaray Müzesi, Galatasaray Lisesi, Sinema Müzesi, Cezayir Sokağı (Eski Fransız Sokağı) Aznavur Pasajı, Saint Antonie Kilisesi, Panayia Rum Ortadoks Kilisesi, Odakule ve Rusya Konsolosluğunu gördükten sonra öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından İsveç Sarayı(konsolosluk), Tünel Meydanı ve Asmalı Mescit, Pera Palace, Pera müzesi, Galata Kulesi, Galip Dede Yokuşu, Şahkulu Cami, Galata Mevlevihanesi, Yüksek Kaldırım, Arap Cami, Karaköy Semti ve Galata Köprüsü'nü görerek bu keyifli gezimizi solandırıp Çorlu'ya dönüşe geçiyoruz.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇORLU TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 
NOT:Bu turumuz tamamen yürüyüş yapmaya ve fotoğraf çekmeye yönelik bir tur olup,sık sık tarihi eserler görebileceğiniz kültür ve şehir içi yürüyüş-fotoğraf gezisidir. Gezimiz kalabalık bölgelerde olacağından dolayı rehberimizin anlatımını rahatlıkla dinleyebilmek için kulaklık almanızı tavsiye ederiz.


 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*46 Kişilik Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Sabah, Öğlen ve Akşam Yemeği
*Müze ve örenyeri giriş ücretleri
*Tüm Ekstra Harcamalar
* Tur esnasında kullanılacak Kulaklık Seti (5TL)

FİYATLAR

Nakit: 100 TL
Kredi Kartına Tek Çekim: 100 TL
Bonus, Maximum ve World Karta 3 Taksit: 110 TL

Ulaşım Araçları

Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;

  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. 
 

NOTLAR:

 • Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir.  
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rezervasyonda belirtilen ulaşım ve otel bilgileri kategorileri aynı kalmak koşuluyla değişiklik gösterebilir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
 • 0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZİN BİZİ BİLGİLENDİRMESİNİ RİCA EDERİZ. 
 • Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

Taksit Seçenekleri