Yukarı

GÜNÜBİRLİK BURSA CUMALIKIZIK, ULUBAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ, MUDANYA, TRİLYE TURU 14 MART 2020 / 12 NİSAN 2020

Serpme Sabah Kahvaltısı Dahil
150TL 'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
 • TUR DETAYLARI
 • FOTOĞRAFLAR
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ

GÜNÜBİRLİK BURSA CUMALIKIZIK KÖYÜ,ULUBAT GÖLÜ,GÖLYAZI KÖYÜ,TRİLYE,MUDANYA TURU

14 MART 2020 CUMARTESİ
12 NİSAN 2020 PAZAR
150 TL

SERPME SABAH KAHVALTISI DAHİL

Tur Hareket Noktaları;
03:30 Çerkezköy Eski Otogar Önü
03:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü
04:30 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi arkası ve Orion Avm Önü
05:05 Silivri E-5 Halk Bankası Önü
06:35 Mahmutbey Gişeleri (İbrahim Tatlıses Köprüsü)
06:50 Kavacık Durağı 

NOT:Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

CUMALIKIZIK-SERPME SABAH KAHVALTISI - GÖLYAZI-MUDANYA-TRİLYE-FATİH CAMİİ-KEMERLİ KİLİSE-YOHANNES KİLİSESİ-TAŞ MEKTEP-ESKİ RUM EVLERİ-MÜTAREKE BİNASI-ÇORLU
 Gezimiz sabah saat 04:30’da eski kız meslek durağından hareketle başlar. İstanbul'u takiben, Osman Gazi Köprüsünden geçerek Cumalıkızık'ta  sabah kahvaltımızı alıyoruz. Cumalıkızık'ta kısa bir serbest zaman verdikten sonra Gölyazı'ya hareket ediyoruz. Ulubat Gölü kıyısına kurulmuştur. Göl kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyüdür. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada Ulubat Gölü, Marmara Denizi’nin güneyinde, Bursa’nın yaklaşık 30 km batısında, 13.500 hektar büyüklüğünde tektonik yapılı sığ bir tatlı su gölüdür. Güneyinde Uludağ’ın uzantısı olan tepelerle kuzeyinde düşük rakımlı tepeler uzanır. Gölün batı yakası Manyas’a kadar devam eden geniş verimli ovalara sahiptir. Göl üzerinde en büyüğü Halilbey Adası olmak üzere irili ufaklı dokuz adet ada bulunmaktadır. Köy meydanında serbest zaman veriyoruz. Verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Bugün doğayla iç içe bir gün geçireceksiniz. Fotoğrafik açıdan güzel kareler yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra, köy meydanında bulunan 450 yıllık çınarın altında çaylarımızı içip, göreni büyüleyen Trilye’ye doğru hareket ediyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye'de Fatih Camii, duvarlarına tarihte ilk kez resim yapılan Kemerli Kilise, eski bir kilise binası olan Dündar Evi (Yohannes Kilisesi)ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980'li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep ve Eski Rum Evlerini gezip, öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Mudanya’ya geçiyoruz. Osmanlı konaklarını ve Cumhuriyetin ilk adımlarının atıldığı Mudanya Antlaşması’nın imzalandığı Mütareke Binasını gezip, restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra, 19.yy Osmanlı konaklarını görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Kısa molamızın ardından Çorlu’ya dönüşe geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇORLU TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*46 Kişilik Travego lüks otobüslerle ulaşım 
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
*Serpme Sabah Kahvaltısı
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Müze ve ören yeri girişleri
*Tüm ekstra harcamalar
*Öğlen ve akşam yemeği 

FİYATLAR
Kredi kartına tek çekim: 150 TL
Bonus, Maximum ve World kartlara 2-4 Taksit Arası: 160 TL

Ulaşım Araçları

Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

 • *Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
 • *Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • *Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercih edilmelidir.
 • *Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.
 • *Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda sürekli bulundurmanız geren eşyaları el bagajına almayı unutmayınız.
 • *Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • *Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini ve buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
 • *Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • *İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
 • *Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur.
 • *Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • *Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • *Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
 • *Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmaktadır.
 • *Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • *Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • *Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.
 • *0-3 yaş çocuk ücretsizdir ve koltuk verilmez. Çocukla katılacak misafirlerimizin bizi önceden bilgilendirmesini rica ederiz.
 • *Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

Taksit Seçenekleri