Yukarı

BULGARİSTAN PAMPOROVO ve PLOVDİV TURU 22-23 ŞUBAT 2020

Pamporovo-Plovdiv
75€  
492TL 
'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
 • TUR DETAYLARI
 • FOTOĞRAFLAR
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ

BULGARİSTAN PAMPOROVO ve PLOVDİV TURU

 22-23 ŞUBAT 2020

     1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
     75 €

1.GÜN 22.02.2020
Tur Hareket Noktaları;
01:30 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi arkası 
03:00 Edirne Migros Önü (Shell Benzinlik)

1.GÜN 22.02.2020 ÇORLU-KAPIKULE SINIR KAPISI-PAMPOROVO
 Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra Edirne, Kapıkule sınır kapısından gümrük ve pasaport işlemleri ardından Bulgaristan'a giriş. Bulgaristan'ın en önemli kayak merkezlerinden biri olan Bulgarlara has mimari tarzda inşa edilmiş birinci kalitedeki otelleriyle birinci sınıf kayak imkanını ve eşsiz lezzetleri bir arada sunmaktadır. Pamporovo kayak merkezi Orpheus’un yaşadığı varsayılan Rodop Dağının yamaçlarında konumlanmıştır. Pamporovo Rodop Dağları’nın ortasında 1926 metre rakımlı Snejenka zirvesinin eteklerinde bulunmaktadır. Pamporovo sürüş keyfini ağır kış koşullarıyla bozmak istemeyenler için ideal bir mekandır. Bulgaristan Pamporovo tam donanımlı kayak pistleriyle uluslararası yarışmalara ev sahipliği yapmıştır. Pamporovo kayak pistleri profesyonel kayakçılara uygun gerekli tüm donanıma sahiptir. Sabah saatlerinde Pamporovo'ya varış. Dileyen misafirlerimiz zirvede kayak ve karın keyfini doyasıya çıkarabilir, dileyen misafirler ise yürüyüş yapabilir veya Casinoda vakit geçirebilirler. Tertemiz dağ havasını soluyarak kayak yapmanın yanı sıra doğa sporlarının tadını da çıkarabilirsiniz. Tam gün serbest zaman, serbest zamanın ardından Plovdiv'deki otelimize yerleşme. https://www.cityhotelplovdiv.com/tr/

 

2.GÜN 23.02.2020 PLOVDIV-ANTİK AMFİ TİYATRO-DJUMAYA CAMİİ-AYA KONSTANTIN-AYA NEDELYA KİLİSESİ-ÇORLU
 Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Bulgaristan'ın ikinci büyük kenti olan Plovdiv'i geziyoruz. Uzun geçmişinde İslam-Türk kültürüne büyük hizmetler sunmuştur. 4.000 yıl önceden beri yaşamın devam ettiği şehirdir. Mükemmel modern ve eski çağların mimarisini birleştiren yer. En ilgi çeken Eski Plovdiv adında şehrin en eski bölümü - NÖBET TEPE üzerinde bulunuyor. Bizans, Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri görme olanağımız olacak. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek. Eski Roma çağından kalma Antik amfi tiyatro - bir sonraki görülmeye değer yer. Djumaya camisi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken eski yapıt. Plovdiv´in en eski kiliselerinden olan Aya Konstantin Kilisesi, Aya Nedelya Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş ve şehri dilediğinizce gezebilmeniz için serbest zaman. Serbest zamanın ardından
 Çorlu'ya dönüşe geçiyoruz. Gümrük, pasaport işlemleri ardından Türkiye'ye giriş. Çorlu’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇORLU TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*4 Yıldızlı Hotelde 1 gece Oda Kahvaltı Konaklama https://www.cityhotelplovdiv.com/tr/
*Türkçe ve Bulgarca Rehberlik Hizmeti
*Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm Öğlen ve Akşam Yemekleri
*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*Tüm Özel Harcamalar
*Vize İşlem Ücreti 135 € (İstanbul ve Ankara’dan alınacak olan vizelerin fiyatı değişiklik gösterebilir.)
*Zorunlu Seyahat Sigortası-5 €, 65 yaş ve üstü için 10 € (Vizesi olanlar, AB ülke vatandaşı ve Yeşil Pasaport sahipleri için)
*Yurtdışı Çıkış Fonu
*Ski Pass Ücretleri

FİYATLAR                                  
2 veya 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı: 75 €
Tek kişi farkı: +25 €
2 Yetişkin yanında 3-11 yaş çocuk: 59 €

Ulaşım Araçları
Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, USB ile şarj girişi, klima, koltuk arkası tv, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

 • *Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur.Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
 • *Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • *Rezervasyonda belirtilen ulaşım ve otel bilgileri kategorileri aynı kalmak koşuluyla değişiklik gösterebilir.
 • *Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercih edilmelidir.
 • *Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.
 • *Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda sürekli bulundurmanız geren eşyaları el bagajına almayı unutmayınız.
 • *Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • *Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini ve buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
 • *Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • *İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır.
 • *Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur.
 • *Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • *Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur. 
 • *Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • *Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
 • *Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmaktadır.
 • *Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • *Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • *Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.

LÜTFEN OKUYUNUZ

1-Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
2-Çorlu Travel, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
3-Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
4-Çorlu Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6-Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
7-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Çorlu Travel sorumlu tutulamaz.
8-Çorlu Travel Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Çorlu Travel' ın hiç bir sorumluluğu yoktur. Çorlu Travel sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Çorlu Travel herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9-Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Çorlu Travel sorumlu değildir.
10-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Çorlu Travel sorumlu tutulamaz.
11-Tura kayıt olup ödemesini yapan misafirlerimiz tur ile ilgili belirtilen şartları kabul etmiş demektir.
12-Vize alımı konusunda şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Seyahat Acentesi müşteri ve konsolosluk arasında sadece aracıdır.
13-Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlardan dolayı ÇORLU TRAVEL sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa' da ki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir.

Taksit Seçenekleri