Yukarı

GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU 20 HAZİRAN 2020

20 HAZİRAN 2020
45€  
299TL 
'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
  • TUR DETAYLARI
  • FOTOĞRAFLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
                            GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU
                                                          20 HAZİRAN 2020
                        KESİN KAYITLAR ÖDEME YAPILDIĞI TAKDİRDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.
                                                                        45 €

HAREKET 20.06.2020

   Saat 01:00 de Çorlu Anaokulu arkasından (Eski Kız Meslek Lisesi) hareket ile başlar. İpsala (TÜRK) & Kipi (YUNANİSTAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’a giriş. İlk durağımız Keromati. Keromati varışı takiben Thassos adasına geçiş için feribota biniyor ve Yunanlıların en güzel adası olan Thassos adasına geçiyoruz. Thassos adasının en bakir köyü ve en kutsal yerleşim birimi olan Panagia köyünü ziyaret ediyoruz. Burada geleneksel Yunan köy evleri arasından yürüyerek Panagia Kilisesini gördükten sonra zeytini ile ünlü bölgede geleneksel zeytinyağı fabrika ve müzesini ziyaret edip, köyde vereceğimiz kahve molası ardından, mükemmel güzellikteki koyları ile ünlü Thassos adasında La Thassos adasında denize girmek için akşam üzerine kadar mola veriyoruz. Deniz molası sonrası sonrası akşamüzeri feribota biniyor ve sınır kapısına geliyoruz. Kipi (YUNAN) ve İpsala (TÜRKİYE) sınır kapısında pasaport işlemlerinin ardından Çorlu'ya geliyor bir başka ÇORLU TRAVEL turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Mercedes travego lüks otobüslerle ulaşım 
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre gezileri
*Rehber eşliğinde gezi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm öğlen yemekleri
*Tüm akşam yemekleri
*Tüm yemeklerde alınan içecekler
*Tüm özel harcamalar
*Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar   
*Müze ören yeri girişleri
*Vize işlem ücreti 135 € (İstanbul ve Ankara’dan alınacak olan vizelerin fiyatı değişiklik gösterebilir.)
*Zorunlu Seyahat Sigortası- 5 €, 65 yaş ve üstü için 10 € (Vizesi olanlar, AB ülke vatandaşı ve Yeşil Pasaport sahipleri için)
*Yurtdışı çıkış fonu 

FİYATLAR
Nakit: 45 €

 Ulaşım Araçları
Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;
 Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. 

 NOTLAR: 

  • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
  • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
  • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
  • İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır.
  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
  • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
  • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
  • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
  • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
  • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
  • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
  • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 

Taksit Seçenekleri