Yukarı

GÜNÜBİRLİK BOZCAADA TURU 05 TEMMUZ 2020 / 19 TEMMUZ 2020 / 25 TEMMUZ 2020

05 TEMMUZ-19 TEMMUZ-25 TEMMUZ
150TL 'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
 • TUR DETAYLARI
 • FOTOĞRAFLAR
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ

GÜNÜBİRLİK BOZCAADA TURU

05 TEMMUZ 2020 PAZAR
19 TEMMUZ 2020 PAZAR
25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ
150 TL 

Tur Hareket Noktaları;
04:30 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi arkası 
05:00 Tekirdağ Sahil Truva Önü
06:00 Malkara Pullukçu Petrol
06:30 Keşan Ensaray Avm Işıkları
Not:Rezervasyon sırasında lütfen biniş noktanızı belirtiniz.

  Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra Tekirdağ, Keşan, Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde Bozcaada’ya (Yunanca:Tenedos) gitmek üzere Geyikli’ye varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay - kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek Bozcaada’ya varıyoruz. İlk durağımız Ceneviz kalesi, Türkiye’nin en iyi korunmuş kalelerinden biri ve ilk olarak ne zaman ve kimler tarafından yapıldığı bilinmemektedir. Kale ziyaretimiz sonrasından şirin sokakları ve eski Rum evleriyle, üzüm bağlarıyla, pırıl pırıl deniziyle bizi büyüleyecek olan adanın sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Ada sokaklarını gezerken yöresel lezzetleri tadabilir, sevdiklerinize Bozcaada ürünlerinden sakızlı kurabiye, çeşit çeşit reçeller, mevsiminden üzüm, çeşitli hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Şarap fabrikasında şarap alışverişi yapabilirsiniz. Ada gezisi sonrasında serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirler Bozcaada'nın en meşhur plajı Ayazma'ya geçip deniz keyfi yapabilir. Tüm gün adanın güzel denizinden faydalanabilirsiniz. Dileyen misafirler merkezde kalıp Ege’nin enfes balıklarından ve adaya özgü mezeleri tadabilecekleri balık restaurantlarında yemek alabilirler.(Ekstra) Çınaraltında kahvelerimizi yudumlayıp feribota binerek adadan ayrılarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Siz sayın misafirlerimizi, diğer turlarında görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz. Not: Ayazma Plajına gitmek isteyen misafirlerimize minibüslere binmesi için yardımcı oluyoruz.(Ekstra)
 


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Mercedes Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Tüm Ekstra Harcamalar
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Ayazma Minibüs Ücretleri
*Tur Esnasında Alınan Tüm Yemekler 

FİYATLAR

Nakit: Yetişkin 150 TL
05-12 Yaş Öğrenci: 135 TL

Maximum,World ve Bonus Kartlara 2-4 Taksit Arası: 160 TL

Ulaşım Araçları

Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

NOTLAR:

 • Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir.  
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
 • 0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRSİN. 
 • *Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

Taksit Seçenekleri