Yukarı

GÜNÜBİRLİK CUMALIKIZIK ve BURSA TURU 01 ARALIK 2019

CUMALIKIZIK KÖYÜ,ULU CAMİİ,OSMAN GAZİ ve ORHAN GAZİ TÜRBELERİ,TOPHANE,YEŞİL TÜRBE,EMİR SULTAN
150TL 'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
  • TUR DETAYLARI
  • FOTOĞRAFLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ

GÜNÜBİRLİK CUMALIKIZIK-BURSA TURU

01 ARALIK 2019
150 TL
SERPME KÖY KAHVALTISI DAHİL

Tur Hareket Noktaları;
03:00 çerkezköy Eski Otogar Önü
04:00 Çorlu Kız Meslek Lisesi arkası ve Orion Avm Önü
04:35 Silivri E-5 Halk Bankası Önü

  Sabah belirtilen noktalarda buluştuktan sonra İstanbul'u takiben Osman Gazi Köprüsünden geçerek kısa bir yolculuğun ardından Bursa'ya giriyoruz. Uludağ’ın kuzeyindeki dik etekler ile vadiler arasında kalan kızık köylerinden Cumalızık köyüne gidiyoruz ve burada serpme köy kahvaltımızı alıyoruz.. Köyde koruma ve restorasyon çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına misafir oluyoruz. Burası tarihsel dokusunu iyi koruyabilmiş bir Osmanlı vakıf köyüdür. Köyün girişinde yerel yiyeceklerin satıldığı tezgahlar sizi karşılıyor. Bütün sokaklar Arnavut kaldırımı, Uludağ’dan kaynaklanan soğuk suların aktığı organik sokak dokusu, tarihi camisi-hamamı-çınarları, yakın çevredeki kilise kalıntısı ve geleneksel yaşam biçimini tanıma imkanı buluyoruz. Dünya’nın en dar aralığı olan Cin aralığını görüyoruz. Serbest zaman sonrasında Bursa şehir merkezine gidiyoruz. İlk durağımız Panorama 1326 Fetih Müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofya’sı Ulu Camii oluyor. Ulu camii gezimizin ardından Kozahan ve Kapalı çarşıda kısa bir veriyoruz. Osmanlı tarihine yakından tanıklık etmiş Osmangazi ve Orhangazi türbelerini ziyaret ediyoruz. Tophane’de kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Bursa’nın sembolü olan Yeşil Türbe’yi geziyoruz. Bursa'nın en önemli mimari yapılarından olan Emir Sultan Camiini ziyaret ediyoruz. Panoramik şehir turu sonrasında Bursa'dan ayrılıyoruz. Çorlu’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇORLU TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre Gezileri
*Serpme Köy Kahvaltısı Dahil
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm yemekler
*Tüm ekstra harcamalar
*Müze Giriş Ücretleri

FİYATLAR
Nakit: 150 TL
Kredi kartına tek çekim: 150 TL
Bonus, Maximum ve World karta 2-4 taksit arası: 160 TL

Ulaşım Araçları
Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;
 Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

DİĞER TUR BİLGİLERİ
*Ödemenin tamamı tur hareketinden önce tamamlanmaktadır.
*Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
*İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Rezervasyonda belirtilen ulaşım ve otel bilgileri kategorileri aynı kalmak koşuluyla değişiklik gösterebilir.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
*Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRSİN. 

Taksit Seçenekleri