Yukarı

EGE´NİN GİZLİ KÖYLERİ TURU 13-15 MART 2020

Boncuk Köyü-Kımız Çiftliği-Tire-Ödemiş-Birgi-Doğanbeyli Köyü-Şirinçe
425TL 'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
 • TUR DETAYLARI
 • FOTOĞRAFLAR
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ

EGE'NİN GİZLİ KÖYLERİ
 13-15 MART 2020

1 GECE-2 GÜN
1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 

15 ŞUBAT'A KADAR YAPILAN ÖDEMELERDE

450 TL YERİNE 425 TL

KESİN KAYITLAR ÖDEME YAPILDIĞI TAKTİRDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

 

1.GÜN: 13.03.2020: ÇORLU HAREKET
Tur Hareket Noktaları;
21:00 Saray Ziraat Bankası Önü (En az 5 kişilik grup olması durumunda servis sağlanacaktır.)
21:10 Kapaklı Kale Seyahat Önü (En az 5 kişilik grup olması durumunda servis sağlanacaktır.)
21:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü 
21:30 Çerkezköy Eski Otogar Önü 

22:30 Çorlu Kız Meslek Lisesi arkası
23:00 Tekirdağ Sahil Truva Önü
23:30 Malkara Truva Önü (İpsala Yolu Üzeri)
23.55 Keşan Otogar Önü

NOT:Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

2.GÜN: 14.03.2020: KEMALPAŞA KIMIZ ÇİFTLİĞİ–NAZAR KÖYÜ–TİRE-BİRGİ-ÖDEMİŞ-KUŞADASI

 Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz ikramlarımız eşliğinde İzmir’e yolculuk ediyoruz. Sabah saatlerinde kahvaltı için mola veriyoruz.(Ekstra)İzmir'in Bornova ve Kemalpaşa İlçelerini takiben Kımız Çiftliği'ne ulaşıyoruz. Kırgızistan’dan Türkiye’ye gelen bir Türk ailesinin oluşturduğu Orta Asya Türk Kültürü’nün ve Geleneklerin yansıtıldığı Otağı geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz burda kımızın tadına bakabilir veya ata binebilir (Ekstra).Ardından köy halkının çoğunun önemli geçim kaynağı olan Nazar Boncuğu üretimine istinaden Nazar Köy olarak adlandırılan köyümüze uğruyoruz. Köy halkının kendi evlerinde ürettiği nazar boncuklarının şekil verildiği fırınları yerinde görerek alışverişimizi yapıyoruz. Serbest zaman sonrası Tire’ye hareket ediyoruz. Tire de çarşısını gezerek turumuza başlıyoruz, zanaatların son örneklerini ( Keçecilik, Urgancılık, Nalıncılık, Semercilik, Saraçlık ve Yorgancılık ) ustalarını tezgâhları başında görerek bilgi alıyoruz, sonrasında çay ve kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. Tire gezimiz sonrası Müze kent olan ve hayran kalacağınız Birgi’ye hareket ediyoruz. Birgi’de ilk olarak Türk Konak Mimarisinin örneklerinden Çakırağa Konağı, bazilikal tipte yapılmış kare planlı halk arasında Aslanlı Camii olarak bilinen Ulu Camii, Sultan Şah Türbesi’ni gördükten sonra yöreye özgü Dokuma Atölyelerini buradaki Yöreye Özgü Ürün Alış Verişinin sonrasında kentten ayrılıyoruz. Ödemiş'ten panoramik olarak geçip otelimize doğru hareket ediyoruz. Kuşadası’da bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. http://www.ramadahotelkusadasi.com/

 

3.GÜN: 15.03.2020: SELÇUK-TREN MÜZESİ-DOĞANBEY KÖYÜ-DİLEK YARIMADASI MİLLİ PARK-ŞİRİNCE-ESKİ RUM EVLERİ-ŞİRİNCE ŞARAPLARI-ÇORLU

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,Geçmişteki ismi Domatia olan günümüzdeki ismi Doğanbey'ye hareket ediyoruz. Köyümüzde ilk olarak Dilek Yarımadası Milli Parkına ait müzeyi ziyaret edip, milli park hakkında slayt gösterisi izleyip ve bilgi alarak, tarihi dokusunu koruyan köy içinde kısa bir tur yapıyoruz.Sonrasında Selçuk'a bağlı Çamlık köyünde bulunan tren müzesini geziyoruz.Sonrasında köyden güzel anılarla ayrılarak,şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk’a geçiyor. Burada Selçuk Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini panaromik gördükten sonrasında Çorlu’ya hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇORLU TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*46 Kişilik Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre gezileri
* 1 gece otelde yarım pansiyon konaklama  http://www.ramadahotelkusadasi.com/
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*Yurtiçi seyahat sağlık sigortası(tur süresini kapsar)
*Otel Konaklama Vergisi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm öğlen yemekleri

*Tüm yemeklerde alınan içecekler
*Tüm özel harcamalar
*Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

FİYATLAR:

2 ve 3 Kişilik odalarda kişi başı: 425 TL
Tek kişilik oda farkı: +100 TL
İki yetişkin yanında 6-12 yaş çocuk: 375 TL
İki yetişkin yanında 4-6 yaş çocuk : 325 TL

ÖDEME
*Bonus, World, Maximum kartlara 02-06 taksit arası: 450 TL

Ulaşım Araçları

Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

NOTLAR:

 • Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
 • Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur. 
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Taksit Seçenekleri