GÜNÜBİRLİK TRUVA, ASSOS VE ÇANAKKALE TURU 25 NİSAN 2021

175.00 TL

GÜNÜBİRLİK TRUVA-ASSOS-ÇANAKKALE TURU

25 NİSAN 2021

175 TL

Tur Hareket Noktaları;

03:00 Çerkezköy Eski Otogar Önü 
04:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Durağı
04:35 Tekirdağ Sahil Truva Önü
05:15 Malkara Pullukçu Petrol
05:30 Keşan Otogar Önü

NOT: Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

 ÇORLU-TROYA ATI-TROYA MÜZESİ-ASSOS-BEHRAMKALE KÖYÜ-ATHENA TAPINAĞI-ASSOS ANTİK KENTİ-ÇANAKKALE MERKEZ-TRUVA ATI-AYNALI ÇARŞI-ÇORLU

 Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra Tekirdağ, Keşan, Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde Truva (Troya) Antik Kentine varıyoruz. 5.000 yıllık zengin bir geçmişe sahip,tarihin en uzun savaşlarından Truva Savaşı’nda savaşan Truvalıların efsanelere konu olan halkının yaşam yeri olan Antik kentte, önce Tahta Atı görerek gezimize başlıyoruz. 9 kez yıkılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan bu Antik Şehir ile ilgili rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra, 2018 Troya yılında yapımı biten Troya Müzesi’ni geziyoruz. Müzede, Troya ve Troas kentlerinden elde edilen eserleri gezerken oldukça etkileneceksiniz. Truva gezimizi tamamladıktan sonra Assos’un bulunduğu Behramkale Köyü’ne doğru yol alıyoruz. Akrapol’e çıkıp, Athena tapınağının kalıntıları arasından Ege denizinin nefis manzarasını görüntülüyoruz. Anadolu’da ilk felsefe dersinin de verildiği Assos Antik kenti hakkındaki bilgilendirmelerin ardından, bölge halkının el işi göz nuru işlemeleri ve yöresel limon kekiği alışverişi yaptıktan sonra, Çanakkale merkeze geçip Truva Atında hatıra fotoğrafı çektiriyoruz. Dileyen misafirlerimizin Çanakkale kordonda, dileyense Aynalı Çarşı’da alışveriş yapabilmesi ve dinlenmesi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇORLU TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

*46 Kişilik Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç İçi İkramlar
*Program Dahilindeki Çevre Gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
*
ÇORLU TRAVEL Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Turda Alınan Yemekler

 

Tur Fiyatları

1.Ek Bilgiler

Ulaşım Araçları
  Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

2.İptal Şartları

*Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Rezervasyonda belirtilen ulaşım ve otel bilgileri kategorileri aynı kalmak koşuluyla değişiklik gösterebilir.
*Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercih edilmelidir.
*Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda sürekli bulundurmanız geren eşyaları el bagajına almayı unutmayınız.
*Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini ve buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
*İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur.
*Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
*Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur. 
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
*Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmaktadır.
*Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.
*0-3 yaş çocuk ücretsizdir ve koltuk verilmez. Çocukla katılacak misafirlerimizin bizi önceden bilgilendirmesini rica ederiz.
*Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. 
https://www.corlutravel.com/hizmet-sozlesmesi

3.Vize Bilgileri

GÜNÜBİRLİK TRUVA, ASSOS VE ÇANAKKALE TURU 25 NİSAN 2021 HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2