GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024

40,00 EUR
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024
  • GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024

GÜNÜBİRLİK

KAVALA- PORTO LAGOS,

  ,ALEXANDROUPOLI

JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU

27 TEMMUZ 2024

 

40 €   

"Gezi ve Alışveriş"

Yeşil pasaport ve AB vatandaşlarına vize gerekmemektedir.

Tur Hareket Noktaları;

03:00 Çerkezköy Ticaret Odası Önü
04:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Arkası (Vatan Computer Karşısı)
04:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü
05:00 Malkara Pullukçu Petrol (İpsala Yolu)
05:45 Keşan Dörtyol (Yunanistan İstikameti) 

1.GÜN: ÇORLU-PORTO LAGOS-KAVALA-ALEXANDOUPOLI-JUMBO AVM-LİDL MARKET-ÇORLU

Çorlu eski kız meslek lisesi arkasından hareket. Tekirdağ, Malkara ve Keşan'ı takiben İpsala sınır kapısından girdikten sonra, Dedeağaç üzerinden Önce Osmanlı Paşası Zığın Paşa tarafından yaptırılan Portologos Gölü  üzerindeki Meryem Ana Klisesi ziyareti ve fotoğraf molası veriyoruz.Sonrasında Kavala'ya varmadan önce Meşhur tereyağlı bademli Kavala Kurabiyesi tadımı yapmak için Kavala Kurabiyecide mola veriyoruz.Molamızın ardından Kavala liman şehrine varıyor ve yürüyüşe başlıyoruz.İlk kuruluşu eski Bizans Kalesi’nden limana kadar olan şehir gezisinde Kale, su kemerleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi ve 18 kubbeli imaret gibi görülmesi gereken tarihi değerleri ziyaret ediyoruz. Pargalı İbrahim Paşa adına yapılan camiiyi görüyor,şimdilerde Aziz Nikolai Kilisesi olarak kullanıldığı bilgisini rehberimizden ediniyoruz.1387-1912 yılları arasında Osmanlı’nın hüküm sürdüğü kentte Osmanlı, mimarisi ve eserleri ile ilk bakışta göze çarpıyor. Kavala gezimizde eski bölge olarak geçen Panagia tepesine kadar çıkıyor ve orada bir fotoğraf molası veriyoruz.

Daha sonrasında misafirlerimiz öğlen yemeklerini yemek için limanda serbest zamana geçebilir.Sonrasında,Alexandroupoli varıyoruz.Yunanistan'ın meşhur deniz ürünlerini ve yemeklerini yiyebilir,meşhur olan kahvesi frappeyi içebilirler.Tur bittikten sonra  dönüş yolunda Alışveriş molası için Dedeağaç çıkışında Jumbo Avm'de ve Lidl Market'te alışveriş molası veriyoruz. Çorlu’ya dönüşe geçiyoruz. Bir sonraki ÇORLU TRAVEL turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz

 

Fiyata Dahil Hizmetler

*46 Kişilik Mercedes Tourismo veya Travego 2+2 Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç içi ikramlar (soğuk-sıcak içecekler,kek ve su )
*Profesyonel Rehber eşliğinde( Türkçe ve İngilizce) şehir ve çevre gezileri
*1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Sorumluluk Sigortası
*
Çorlu Travel Refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm yemekler 
*Tüm özel harcamalar *Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar   
*Müze ören yeri girişleri

*Vize işlem ücreti 150 € + Randevu alma bedeli 400 TL (randevu alırken temin edilmektedir)
*Yurtdışı çıkış fonu 500 TL https://ivd.gib.gov.tr/ (online alınabilir)

Yeşil Pasaport sahipleri, AB vatandaşları ve Bulgaristan oturumu olan misafirlere vize gerekmemektedir.

Tur Fiyatları

TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocuk
27.07.2024Son 3 Kişi40,00 €0 - 0 Yaş Ücretsiz
4 - 12 Yaş 35,00 €
Turun düzenlendiği günler: Cumartesi

1.Ek Bilgiler

1. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
2. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ÇORLU TRAVEL  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
3. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından ÇORLU TRAVEL sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  ÇORLU TRAVEL sorumlu tutulamaz.
4. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan ÇORLU TRAVEL sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
5. ÇORLU TRAVEL, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
6. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
7. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
8. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
9. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Diğer Tur Bilgileri
- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
- Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir.)
- Yurt dışı çıkış vergisi,   (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan ÇORLU TRAVEL sorumlu tutulamaz. 
- Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. 
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna  
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega  
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

GÜNÜBİRLİK PORTO LAGOS, KAVALA,ALEXANDROUPOLI- JUMBO AVM VE LİDL MARKET TURU 27 TEMMUZ 2024 HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

0 282 654 95 95